fbpx
Menu Zavrieť

„Keď robíte to, čo Vás baví, inšpirujete a prebúdzate aj srdcia ostatných.“

Avatar lektorka Veronika

Kto som

Ako to celé začalo?

Vyštudovala som učiteľstvo matematiky a fyziky na mat-fyze v Bratislave. Počas štúdia som ani na minútu nezapochybovala, že budem učiť. Ako to už ale v živote chodí, po skončení školy prišlo tvrdé precitnutie. Ako učiteľka som sa nedokázala v Bratislave samostatne uživiť. Preto som začala pracovať v nadnárodných spoločnostiach. Bola som zamestnaná na oddelení telekomunikačných podvodov, na billingu, reportingu a na pricingu. Po ôsmich rokoch pracovnej hektiky som si dala osemmesačnú pauzu od práce. Zvažovala som, čo ďalej s mojím profesijným životom.   Po tejto pauze som sa vrátila k činnosti, ktorá ma baví najviac – k učeniu.

Čo bolo potom?

Dva roky som pracovala ako živnostníčka a v roku 2021 som založila vlastnú firmu Love2teach s.r.o. Dnes pomáham firmám a jednotlivcom odborne rásť v práci s MS Excel a VBA. Tvorím a organizujem skupinové workshopy a online webináre. Vyrábam krátke video-návodyExcel triky od Veroniky a VBA triky od Veroniky, ktoré zdieľam zdarma cez moju FB funpage kodis.sk – doučovanie a kurzy. Ponúkam aj video-kurz o interaktívnych reportoch, kde sa dozviete ako v Exceli vyrobiť interaktívny report bez potreby programovania. Vediem tiež individuálne hodiny matematiky a programovania v Python pre študentov základných, stredných a vysokých škôl.
Pre firmy ponúkam kurzy podľa požiadavky alebo učenie sa priamo na úlohách z práce v podobe  Excel mentoringu. Pre pracujúcich klientov ponúkam individuálne hodiny MS Excel a VBA.  Pripravujem školenia „bez kódenia“ – ako používať Excel, o formátovaní, o tabuľkách, o funkciách, kontingenčných tabuľkách, atď… Moje obľúbené sú ale kurzy „o kódení“ – VBA – v ktorých vidím najväčší význam pre klientov.

Ako to prebieha?

Mám rada pohodovú pracovnú atmosféru – verím, že v prostredí bez stresu je človek schopný najlepšie absorbovať a uchovávať informácie. Používam metódu „learning by doing“ – od prvej hodiny budete čo najviac riešiť úlohy, konzultovať vaše pracovné problémy, prípadne sa budeme venovať mojim pripraveným zadaniam, ktoré simulujú problémy z praxe.
Ak hľadáte lektorku, ktorá vás bude drilovať a „plieskať bičom“, nie ste tu správne. Vo svojej praxi pracujem tak, aby mali klienti v prvom rade dobrý vzťah k téme, ktorú sa učíme. Či už je to Excel, VBA alebo matematika, najdôležitejšie pre mňa je, aby vás daná téma bavila a aby ste sa s týmto pozitívnym prístupom aj odborne rozvíjali.

A čo bolo ďalej?

Momentálne pracujem na príprave mesačného programu pre tých, ktorí sa chcú kontinuálne zlepšovať v práci s MS Excel a VBA. Už koncom tohto leta sa dozviete viac 🙂

Teším sa na Vás,
Veronika Baláž